T.C.
SAĞLIK BAKANI
DR. FAHRETTİN KOCA
HASTANE YÖNETİCİ MESAJI
Uyuşturucu İle Mücadele Danışma ve Destek Hattı
İhlal Bildirimi
Satın Alma Ve İhaleler
Hasta Refakat ve Ziyaret Kuralları
Hasta ve Hasta Yakınları Görüş, Öneri
Personel Görüş ve Öneri Formu
Poliklinik Çalışma Listesi
Yerel Basın
Akıllı İlaç Kullanımı

  
Hastanemiz Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Arif ATAY Tayin Gerekçesiyle Kurumumuzdan Ayrılmıştır

Başhekim Atay Veda Etti
İki Yıldır Gümüşhane Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevini yürüten Op. Dr. Arif Atay İzmir İline Tayin olması dolayısıyla Gümüşhane’ye veda etti.
Başhekim Op. Dr. Atay için Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü tarafından bir kahvaltı programı düzenlendi.
Keyvenim Restoranda düzenlenen kahvaltıya: İl Sağlık Müdürü Dr. Engin Pehlivan, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Cemalettin Atalay, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dt. Yunus Yalçın, Başkan Yardımcıları Dr.Selma Kaynak, Nadim Ülker, Hakan Çimen, Hastanelerin Başhekimleri, Başhekim Yardımcıları, İdari Mali ve Sağlık Hizmetleri Müdürleri ile Müdür Yardımcıları, Kurum Uzmanları ve Birim Sorumluları ile çalışanlar katıldı.
Programda konuşmasına 2018 Yılında Sağlık Hizmetlerinin değerlendirmesini yaparak başlayan İl Sağlık Müdürü Dr. Engin Pehlivan: “ Kendisiyle çok uyumlu çalıştığımız Başhekimimiz Op. Dr. Arif Atay Hocamıza Gümüşhane Devlet Hastanemize yapmış olduğu katkı ve yürüttüğü güzel çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.
Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dt. Yunus Yalçın da “Çalışkanlığı ve her insana dokunan yapısıyla takdir toplayan Değerli Başhekimimize Hastanemize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Gümüşhane Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılarından Dr. Ertuğrul Kara da “ Birlikte çalışmaktan onur duyduğum Arif Hocama yeni hayatında başarılar diliyorum” dedi.
Duygu yoğunluğu içinde olduğunu belirten Başhekim Atay:” Bütün Yöneticilerimize görevim süresince verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyor, güzel Gümüşhane ve siz değerli çalışanlarımıza Allaha ısmarladık diyorum.” Diyerek veda etti.
Yapılan konuşmaların ardından Başhekim Atay’a İl Sağlık Müdürü Dr. Engin Pehlivan tarafından Plaket ve Teşekkür Belgesi verildi. Yine Devlet Hastanesi adına Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Yaşar Ataman da bir hediye takdim etti.
Program kahvaltı ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

 
Tüm Hakları Saklıdır Akgün Yazılım